Petycja Partii Ruch 11 Listopada do Prezydenta Donalda Trumpa o międzynarodowe śledztwo smoleńskie została odblokowana! Wczoraj w godzinach nocnych nastąpił atak hakerski na stronę Białego Domu i nasza petycja zniknęła. Dzisiaj poparł ją minister Antoni Macierewicz, mówiąc: „Gratuluję inicjatywy. Każde działanie na rzecz takiego rozwiązania jest właściwe”!

Minister Antoni Macierewicz poparł petycję Ruchu 11 Listopada do Prezydenta Trumpa o międzynarodowe śledztwo smoleńskie w programie „Pilnujmy Polski” Telewizji Republika: „Gratuluję inicjatywy. To kolejna inicjatywa różnych środowisk polskich skierowanych do Donalda Trumpa. Każde działanie na rzecz takiego rozwiązania jest właściwe. Każda taka inicjatywa jest mile widziana!”.

 

Tak skomentował to prezes partii Ruch 11 Listopada, Marian Kowalski: „Panie Ministrze, są ludzie w Polsce, na których zawsze może Pan liczyć”.

O ataku hakerskim na naszą petycję pisaliśmy dzisiaj rano: http://ruch11listopada.pl/aktualnosci/atak-hakerski-na-strone-bialego-domu/

Podczas programu „Kowalski & Chojecki NA ŻYWO” Pastor Paweł Chojecki, wiceprezes partii ogłosił modlitwę o rozwiązanie problemów z atakiem na petycję. Kilka godzin później, po odblokowaniu petycji, napisał na Twitterze:
„Alleluja! Petycja #PetycjaSmolenskaDoTrumpa znowu działa! Bierzemy się do roboty!!!!”

 

– Wielu chrześcijańskich polityków używa formuły: Tak nam dopomóż Bóg! Niestety zbyt często są to tylko puste słowa. Dla środowiska Telewizji Idź Pod Prąd to codzienna rzeczywistość. Jezus znowu zwyciężył! – dodał Pastor Chojecki.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych prawdą o tym, co się wydarzyło w Smoleńsku, do podpisania naszej petycji do Prezydenta Trumpa: https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-donald-trump-calling-international-investigation-smolensk-plane-crash-april-10th-2010 

Aby głos był ważny, należy potwierdzić go w mailu,  który dostaną Państwo na swoją skrzynkę.

Aby Donald Trump zajął się petycją, musimy zebrać 100 tys. podpisów do 10 maja 2018 roku.