Program Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w Telewizji Idź Pod Prąd, w którym komentowaliśmy dramatyczną sytuację w RPA, gdzie biali farmerzy są mordowani przez czarnoskórych komunistów będących u władzy, został zablokowany przez YouTube!

Marian Kowalski (prezes partii Ruch 11 Listopada) i pastor Paweł Chojecki (wiceprezes) zaprezentowali oficjalne stanowisko ugrupowania: apel do rządu RP o przyjęcie prześladowanych, białych farmerów z RPA do Polski w ramach programu pomocy uchodźcom z Afryki i Bliskiego Wschodu, realizowanego obecnie przez Unię Europejską. YouTube określił program jako „zawartość potencjalnie kontrowersyjną” i „nieodpowiednią lub obraźliwą”…

#IPPTV

Jak widać, postulat ten okazał się niewygodny z punktu widzenia politycznej poprawności. Uchodźcami i ofiarami prześladowań na tle rasowym i religijnym mogą być tylko muzułmanie z Bliskiego Wschodu oraz czarni mieszkańcy Afryki. Inni, których wyrzuca się z domów i podrzyna gardła na tle rasowym – nie są “na topie” i mają milczeć!!!

Zablokowany program można obejrzeć także na Vimeo oraz przeczytać skrót komentarza na naszej stronie idzpodprad.pl:

https://vimeo.com/258616323

To nie pierwszy raz, kiedy Telewizja Idź Pod Prąd została zablokowana na You Tube za mówienie prawdy! Poprzednia blokada została nałożona za mówienie o zbrodni nachodźców dokonanej na Polakach w Rimini.

A także nasz poprzedni kanał mający 50 000 subskrypcji i 3 000 filmów został zablokowany w 500-lecie Reformacji 31 października 2017:

https://idzpodprad.pl/aktualnosci/polska/lewicowe-media-spolecznosciowe-zablokowaly-najwiekszy-chrzescijanski-kanal-polsce-500-rocznice-reformacji/