– Będziemy startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego, bo chcemy ratować Polskę! – oświadczyli na antenie Telewizji Idź Pod Prąd Prezes Ruchu 11 Listopada Michał Fałek oraz wiceprezesi partii Pastor Paweł Chojecki i mec. Andrzej Turczyn.

– Startujemy, żeby Polacy mogli usłyszeć Prawdę. Jesteśmy partią opartą o wartości zapisane w Biblii i startujemy po to, by poprowadzić ludzi do wolności. Musimy „rzucić serce za przeszkodę”, jak mówił Major Hubal i wziąć się do roboty. Startujemy, żeby Polacy mogli zobaczyć Pastora Pawła Chojeckiego wymachującego Biblią, żeby mogli usłyszeć Andrzeja Turczyna w telewizji publicznej – komentował decyzję o starcie partii w wyborach Prezes Ruchu 11 Listopada Michał Fałek na antenie Idź Pod Prąd TV.

– Czekają nas duże zmiany na arenie politycznej w Polsce w tym roku. Podobnie wypowiedział się Antoni Macierewicz, że w tym roku zapadną decyzje, które nawet na setki lat przesądzą o przyszłości Polski – dodał wiceprezes Ruchu 11 Listopada, Pastor Paweł Chojecki.


– Powinniśmy spróbować – powiedział o starcie w wyborach do Europarlamentu, wiceprezes partii mec. Turczyn. Ocenił, że będzie to sprawdzian przed wyborami parlamentarnymi, które już tej jesieni: – Przede wszystkim bardzo ważne są dla nas wybory do parlamentu polskiego, bo Polska jest dla nas najważniejsza, a nasze zadanie to jej uratowanie.

W programie Czas Patriotów, w którym nastąpiło ogłoszenie startu partii w Eurowyborach, brali także udział Klubowicze Idź Pod Prąd z całego świata, którzy zgodnie uznali, że start Ruchu 11 Listopada jest potrzebny. Według nich partia jest dobrze rozpoznawalna szczególnie wśród młodzieży.

Prezes #Ruch11Listopada Michał Fałek: Będziemy startować w wyborach! Mec. Andrzej Turczyn: Będziemy startować, bo…

Publiée par Ruch 11 Listopada sur Dimanche 13 janvier 2019