Petycja o usunięcie firmy HUAWEI z projektu sieci 5G w Polsce

3 lutego 2019 r. Ruch 11 Listopada, pierwsza antykomunistyczna, biblijna polska partia polityczna, uruchomiła petycję do Premiera Polski Mateusza Morawieckiego, w której wzywa rząd polski do zerwania wszelkich umów państwowych z firmą Huawei, w szczególności do zerwania współpracy nad budową sieci 5G:

 Firma Huawei, potentat w dziedzinie elektroniki i informatyki, pochodzi z komunistycznego, totalitarnego państwa Chin Ludowych. W związku z tym istnieje poważne niebezpieczeństwo, że będzie wykorzystywana przez chiński rząd do wrogich działań w stosunku do państw Wolnego Świata. Prawo chińskie zobowiązuje firmy z Chin do współpracy z komunistycznymi służbami wywiadowczymi.

Potwierdzają to ostatnie wydarzenia, gdy aresztowano w Polsce pod zarzutem szpiegostwa dyrektora w polskim oddziale firmy Huawei.

Przed zagrożeniem dla bezpieczeństwa cybernetycznego swoich państw ostrzegły już rządy m.in. USA, Australii, Nowej Zelandii, Japonii, Czech, Wielkiej Brytanii, a nawet Francji. Stany Zjednoczone wezwały swoich sojuszników do rezygnacji z usług tej komunistycznej firmy.

Partia Ruch 11 Listopada wzywa Rząd RP do natychmiastowego zerwania wszelkich umów państwowych z firmą Huawei, w szczególności do zerwania współpracy w obszarze budowy sieci 5G.

 Ruch 11 Listopada
Michał Fałek, prezes
pastor Paweł Chojecki, wiceprezes
Andrzej Turczyn, wiceprezes

 

Wesprzyj nas i podpisz petycję:
https://www.citizengo.org/pl/signit/168393/view