Petycja do prezydenta Donalda Trumpa o pociągnięcie chińskiego rządu do odpowiedzialności za koronawirusa

Pandemia koronawirusa rozprzestrzeniła się na cały świat z powodu oszustwa i zaprzeczania faktom przez komunistyczny rząd Chin. Od samego początku Komunistyczna Partia Chin kłamała na temat tej choroby, zaniżając liczbę chorych i uciszając lekarzy, którzy mówili o epidemii. Po dwóch miesiącach KPCh przyznała, że ma problem, ale odrzuciła oferty pomocy Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom. Co więcej, Chiny podejmują działania przeciwko każdemu, kto używa określenia “wirus z Wuhan” i przerzucają winę na USA. Amerykański doradca ds. bezpieczeństwa narodowego Robert O’Brien miał rację, mówiąc, że ukrywanie informacji o wirusie przez Chiny „kosztowało społeczność światową dwa miesiące”. Komunistyczny rząd Chin musi zostać pociągnięty do odpowiedzialności za ukrywanie wybuchu epidemii i za zbliżającą się globalną recesję.

Ruch 11 Listopada

Telewizja “Idź Pod Prąd”

PODPISZ PETYCJĘ:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-president-donald-trump-hold-chinas-government-accountable-coronavirus

Po podpisaniu petycji otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie podpisu przez kliknięcie w podany w mailu link. Tylko potwierdzone podpisy są ważne.